Догляд за ногами


Ділянки товстої загрубілої шкіри зазвичай мають жовтуватий відтінок і опуклу форму, за розміром вони більшi, ніж мозолі, а на поверхні видно пересічні лінії. Як правило, грубіє шкіра у верхній частині та із зовнішньої сторони пальців і п’яти та на подушечці стопи - це викликано постійним тиском на ноги і постіною напругою. Із загрубілою шкірою зазвичай пов'язане відчуття печіння, тоді як у випадку з мозолями людина відчуває гостру точкову біль.

Їх легко позбутися у домашніх умовах та отримати ідеально м'які ніжки

Топ-порада від Scholl

Як позбутись товстої загрубілої шкіри?


Найчастіше застосовується механічне видалення: для цієї мети ідеально підходять різні пилки. Крім того, багато хто використовує латексні або повстяні захисні пластирі, які ефективно позбавляють від неприємних відчуттів. Якщо ви хочете, щоб шкіра ваших ніг була гладкою, красивою і доглянутою, використовуйте електричну роликовую пилку Scholl, яка швидко і м'яко видаляє ділянки загрубілої шкіри.

Догляд за стопами і педикюр

Ваші ноги також заслуговують на увагу. Ви дбаєте про своє обличчя, волосся і тіло, а тепер настав час потурбуватися про ноги. Подаруйте собі відчуття здоров’я.

Дізнайтеся більше