Устілки для комфорту


Ви страждаєте від болю в колінах, п'ятах або у нижньому відділі спини? Хороша підтримка допоможе полегшити біль, урівноважуючи тиск на ноги.

 

Топ-порада від Scholl

Втома часто виникає після важкого дня. Ваші ноги, як і все тіло, відчувають стрес та напруження, і якщо ви при цьому носите незручне взуття або високі підбори, то натерті опухлі ноги для вас не рідкість. Як уникнути втоми і набряку ніг. Зніміть напругу за допомогою повного розслаблення, помасажуйте стопи під проточною водою і зробіть кілька вправ. Спробуйте обертальні рухи, поворушіть пальцями і розведіть їх, поводіть стопою по рельєфному дну ванни. Завершіть процедуру контрастним душем для ніг, щоб стимулювати циркуляцію крові. Якщо ви перебуваєте в дорозі або поспішаєте, то можете охолодити і освіжити втомлені розгарячені ноги, обробивши їх дезодорантом для ніг Scholl Fresh Step. А для того, щоб мінімізувати надзвичайні навантаження на ноги - використовуйте устілки для комфорту Scholl з технологією GelActive.

Ходити як по хмаринках: поради для максимального комфорту

Люди, які страждають від болю у ногах і п'ятах, можуть зробити кілька речей, щоб полегшити свій стан і забезпечити максимальний комфорт.

Відкрийте