Пітливість ніг

 

Пітливість є однією з причин неприємного запаху.
Щоб зменшити неприємні запахи, ви можете скористатися продуктами, які зменшують потовиділення, такими як дезодорант для ніг Scholl Fresh Step та дезодорант для взуття Scholl Shoe Spray.

Як запобігти надмірній пітливості

Топ-порада від Scholl

У шкірі стоп знаходиться близько 250 000 потових залоз - більше, ніж в будь-якій іншій частині вашого тіла. Виділення поту - це абсолютно природний процес, завдяки якому шкіра залишається м'якою і еластичною, а також зберігається температурний баланс. Багато хто вважає, що саме піт викликає неприємний запах, проте це не так. Причиною є життєдіяльність бактерій, які активно розмножуються у взутті, де для них створена iдеально вологе та тепле середовище. Бактерії атакують молекули поту, руйнують їх, в результаті виникає неприємний запах. Як від нього позбавитися? Щоб обмежити потовиділення, вибирайте шкарпетки з натуральних матеріалів, в яких шкіра ніг дихає, - наприклад, з бавовни. В цьому випадку ви значно знизите ймовірність розмноження грибків і бактерій, що викликають неприємний запах. Також спробуйте дезодорант-спрей для взуття, наприклад Scholl Fresh Step.

Педикюр рибками

Педикюр рибками – це відлущення ороговілої шкіри рибками у спеціальних акваріумах. Це може здатися дивним, але його варто спробувати. 

Відкрийте