Історія Scholl: 100 років досвіду

 


Наука на службі у ніг.

Наш засновник доктор Вільям Матіас Шолль хотів зрозуміти структуру і біомеханіку ніг по відношенню до тіла - і його пристрасть і цінності досі живуть з нами.


1899

Історія почалася у 1899 році у Чикаго, де у 17-річному віці Вільям почав працювати у невеликому взуттєвому магазині, що спеціалізувався на комфортному взутті. Його настільки вразила кількість людей із проблемними ногами, яких він зустрів, що він вступив до медичного інституту, прагнучи дізнатися більше про людське тіло та, найголовніше, вивчити анатомію та фізіологію ніг.


1904

Незабаром після отримання диплому лікаря у 1904 році, у віці 22 років, він запатентував свій перший винахід: Foot-Eazer. Це був революційний продукт на той час – супінатор, що зміцнював і підтримував стопу. У 1907 році він заснував компанію Scholl Manufacturing Co. Inc.


1912

Щоб закласти наукове підґрунтя для розробки товарів, в 1912 році Вільям Шолль заснував Коледж захворювань стопи та ортопедії у штаті Іллінойс. Коледж незабаром став провідним освітнім закладом США у цій сфері. Вільям Шолль пропонував безкоштовний огляд стопи, а також заснував щорічний Національний тиждень комфорту стопи.


20's

У 1920-х Вільям Шолль створив перший модельний ряд взуття, спеціально спроектований для підтримки анатомії стопи. 10 років потому доктор Шолль запропонував компресійний трикотаж для профілактики набряків щиколоток і варикозу. У 40-х були створені і виведені на ринок устілки, які швидко стали бестселером компанії.


60's

1960-і роки - часи буму. Саме тоді були розроблені сандалі Scholl Pescura із застосуванням анатомічної букової устілки, яка тримає стопу в тонусі при кожному кроці. Вони швидко здобули міжнародне визнання, їх носили знаменитості, у тому числі супермоделі Твіггі і Джейн Шрімптон, що перетворило сандалі на визнану ікону стилю і комфорту.


1968

Вільям Шолль помер у 1968 році, у віці 86 років. Все життя він шукав відповідь на питання: "Як покращити комфорт, здоров'я і благополуччя людей через догляд за ногами?" Зараз його компанія продовжує справу засновника, як і раніше, присвячуючи усі сили догляду за ногами.


2004

Компанія відзначила 100-річчя бренду Scholl розробкою нового фірмового стилю, а також створенням товарів по догляду за ногами і взуття нового покоління, що забезпечує максимальний комфорт, будучи при цьому модним та інноваційним.


2008

Ми показали нашу нову лінію взуття, розроблену провідними італійськими дизайнерами для кращих взуттєвих магазинів. Воно поєднує у собі стиль, комфорт і технології, тобто все всі ознаки бренду Scholl.


Сьогодення

Scholl і далі розвиває пристрасть і філософію свого засновника – працює над покращенням здоров’я, комфорту і благополуччя людей, дбаючи про їхні ноги.